Property Sale
Sale
$160,000
DeedBook 4418, Page 41
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,557 | +5.2% |
| 2024 | $14,788 | +12.4% |
| 2023 | $13,156 | +0.4% |
| 2022 | $13,098 | +4.5% |
Year Built: 1955
22 East Colony Road
Residential
30 Plainfield Avenue
Residential
38 Plainfield Avenue
Residential
415 Hialeah Drive
Residential
458 Biscayne Court
Residential