Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 12820, Page 1762
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,316 | +5.2% |
| 2024 | $4,102 | +1.9% |
| 2023 | $4,026 | +0.4% |
| 2022 | $4,008 | +4.5% |
Year Built: 1954
426 Lafayette Avenue
Residential
102 Dewey Street
Residential
212 Flack Street
Residential
421 Lafayette Avenue
Residential
220 Franklin Avenue
Residential