Property Sale
Sale
$67,500
DeedBook 4148, Page 746
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,901 | +5.2% |
| 2024 | $9,411 | +32.1% |
| 2023 | $7,124 | +0.4% |
| 2022 | $7,093 | +4.5% |
Year Built: 1961
263 Fielder Avenue
Residential
200 Eighth Avenue
Residential
9 Sixth Terrace
Residential
3451 Bergen Avenue
Residential
405 Eisenhower Avenue
Residential