Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,159 | +5.2% |
| 2024 | $11,558 | +7.0% |
| 2023 | $10,799 | +0.4% |
| 2022 | $10,752 | +4.5% |
Year Built: 1955
408 Eisenhower Avenue
Residential
230 First Avenue
Residential
24 Trinidad Avenue
Residential
1982 Washington Avenue
Residential
1625 Bay Blvd
Residential