Property Sale
Sale
$450,000
DeedBook 10152, Page 169
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,109 | +5.2% |
| 2024 | $14,362 | +30.0% |
| 2023 | $11,047 | -44.3% |
| 2022 | $19,835 | +4.5% |
Year Built: 1989
457 Eisenhower Terrace
Residential
3335 Long Point Drive
Residential
3 Cove Road
Residential
39 Mermaid Road
Residential
32 Venetian Court
Residential