Property Sale
Sale
$650,000
Sq Ft626DeedBook 19582, Page 1329Recorded1/16/2024
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,692 | +5.2% |
| 2024 | $6,361 | +19.7% |
| 2023 | $5,316 | +0.4% |
| 2022 | $5,292 | +0.0% |
Year Built: 1983
1919 Bay Blvd-Unit B37
Residential
2030 Route 35 N.B.-U #8
Residential
2030 Route 35 N.B.-U #7
Residential
1919 Bay Blvd-Unit A37
Residential
1919 Bay Blvd-Unit A38
Residential