Property Sale
SaleMulti
$377,500
DeedBook 13726, Page 1483
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,676 | +5.2% |
| 2024 | $5,396 | +1.2% |
| 2023 | $5,331 | +0.4% |
| 2022 | $5,307 | +0.0% |
Year Built: 1983
1919 Bay Blvd-Unit B34
Residential
1919 Bay Blvd-Unit B38
Residential
1919 Bay Blvd-Unit B32
Residential
1919 Bay Blvd-Unit B33
Residential
2060 Route 35 S.B.-Unit 2
Residential