Property Sale
Sale
$495,000
DeedBook 14411, Page 1189
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,788 | +5.2% |
| 2024 | $7,403 | +9.3% |
| 2023 | $6,771 | +0.4% |
| 2022 | $6,741 | +4.5% |
Year Built: 1963
219 Fifth Avenue
Residential
7 Holiday Road
Residential
1966 Bay Blvd
Residential
302 Eighth Avenue
Residential
225 Second Avenue
Residential