Property Sale
Sale
$185,000
DeedBook 5106, Page 27
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,426 | +5.2% |
| 2024 | $13,713 | +29.4% |
| 2023 | $10,601 | +0.4% |
| 2022 | $10,555 | +4.5% |
Year Built: 1954
420 Sixth Terrace
Residential
209 Shuster Avenue
Residential
111 Eisenhower Avenue
Residential
311 Fourth Avenue
Residential
302 Route 37 East
Residential