Property Built
Built
Year Built: 2004
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,356 | +5.2% |
| 2024 | $8,894 | +45.6% |
| 2023 | $6,107 | +0.4% |
| 2022 | $6,080 | +4.5% |
Year Built: 2004
442 Eisenhower Avenue
Residential
51 Coolidge Avenue
Residential
19 East Harborside Drive
Residential
1983 Baltimore Avenue
Residential
120 Fielder Avenue
Residential