Property Sale
Sale
$540,000
From:
To:
Sq Ft2,150DeedBook 16904, Page 603Recorded10/13/2017
From:
To:
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,656 | +5.2% |
| 2024 | $11,080 | +11.6% |
| 2023 | $9,925 | +0.4% |
| 2022 | $9,881 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2015
101 Eisenhower Avenue
Residential
106 Sixth Avenue
Residential
116 Coolidge Avenue
Residential
40 Harding Avenue
Residential
50 Harding Avenue
Residential