Property Sale
Sale
$786,500
Sq Ft1,100DeedBook 18411, Page 1745Recorded4/9/2021
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,166 | +5.2% |
| 2024 | $13,465 | +104.8% |
| 2023 | $6,576 | +0.4% |
| 2022 | $6,547 | +4.5% |
Year Built: 2015
30 East Bay Way
Residential
30 East Beach Way
Residential
106 West Channel Way
Residential
31 East Barnegat Way
Residential
108 West Channel Way
Residential