Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
Sq Ft520DeedBook 15851, Page 1155Recorded7/17/2014
From:
To:
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,452 | +5.2% |
| 2024 | $6,133 | -3.6% |
| 2023 | $6,365 | +0.4% |
| 2022 | $6,337 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1947
13 East Bay Way
Residential
20 East Chadwick Way
Residential
24 East Sea Way
Residential
3161 Ocean Road
Residential
17 East Shell Way
Residential