Property Built
Built
Year Built: 2015
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,269 | +5.2% |
| 2024 | $9,761 | +19.0% |
| 2023 | $8,204 | +0.4% |
| 2022 | $8,168 | +4.5% |
Year Built: 2015
213 Joseph Street
Residential
61 Atlantic Way
Residential
256 Joseph Street
Residential
25 Jacobsen Lane
Residential
23 East Channel Way
Residential