Property Sale
Sale
$358,000
From:
To:
Sq Ft520DeedBook 17091, Page 1286Recorded4/23/2018
From:
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,403 | +5.2% |
| 2024 | $9,889 | +42.8% |
| 2023 | $6,924 | +0.4% |
| 2022 | $6,893 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1950
20 East Chadwick Way
Residential
17 East Shell Way
Residential
24 East Sea Way
Residential
13 East Bayberry Way
Residential
13 East Bay Way
Residential