Property Sale
Sale
$48,000
DeedBook 3993, Page 693
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,852 | +5.2% |
| 2024 | $8,414 | +20.7% |
| 2023 | $6,971 | +0.4% |
| 2022 | $6,941 | +4.5% |
Year Built: 1952
105 West Shell Way
Residential
27 East Bay Way
Residential
19 East Beach Way
Residential
24 East Crane Way
Residential
120 West Pompano Way
Residential