Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,177 | +5.2% |
| 2024 | $10,625 | +50.2% |
| 2023 | $7,074 | +0.4% |
| 2022 | $7,043 | +4.5% |
Year Built: 1950
100 West Plover Way
Residential
20 East Bonita Way
Residential
122 West Amberjack Way
Residential
116 West Bonita Way
Residential
22 East Marlin Way
Residential