Property Sale
Sale
$550,000
Sq Ft3,127DeedBook 18783, Page 1Recorded11/18/2021
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,954 | +5.2% |
| 2024 | $9,462 | -4.1% |
| 2023 | $9,867 | +0.4% |
| 2022 | $9,824 | +4.5% |
Year Built: 1985
3287 Churchill Drive
Residential
3286 Churchill Drive
Residential
3313 Long Point Drive
Residential
3300 Churchill Drive
Residential
106 Bay Shore Drive
Residential