Property Sale
SaleMulti
$99,000
DeedBook 5360, Page 47
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,319 | +5.2% |
| 2024 | $5,056 | +17.1% |
| 2023 | $4,319 | +0.4% |
| 2022 | $4,300 | +4.5% |
Year Built: 1970
3250 Osborn Terrace
Residential
3472 Bergen Avenue
Residential
1234 Condor Street
Residential
1222 Brandywine Drive
Residential
1902 Pinemeadow Avenue
Residential