Property Sale
Sale
$741,999
Sq Ft2,429DeedBook 18801, Page 1580Recorded12/1/2021
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,814 | +5.2% |
| 2024 | $12,181 | +5.2% |
| 2023 | $11,583 | +0.4% |
| 2022 | $11,532 | +4.5% |
Year Built: 1974
3233 Meadow Street
Residential
42 Tobago Avenue
Residential
592 Baron Street
Residential
25 Curaco Avenue
Residential
3174 Windsor Avenue
Residential