Property Sale
Sale
$292,000
Sq Ft1,200DeedBook 19090, Page 1655Recorded7/7/2022
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,106 | +5.2% |
| 2024 | $3,903 | +4.8% |
| 2023 | $3,725 | +0.4% |
| 2022 | $3,709 | +0.0% |
Year Built: 1987
667 Ellicott Avenue
Residential
661 Ellicott Avenue
Residential
669 Ellicott Avenue
Residential
657 Ellicott Avenue
Residential
671 Ellicott Avenue
Residential