Property Sale
SaleMulti
$116,000
DeedBook 5715, Page 300
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,205 | +5.2% |
| 2024 | $10,651 | +43.0% |
| 2023 | $7,450 | +0.4% |
| 2022 | $7,417 | +4.5% |
Year Built: 1951
3402 Bergen Avenue
Residential
2138 Driscoll Road
Residential
7 Minturn Road
Residential
107 Cedarberry Lane
Residential
112 Mermaid Road
Residential