Property Built
Built
Year Built: 2018
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,209 | +5.2% |
| 2024 | $8,754 | +61.1% |
| 2023 | $5,433 | +0.4% |
| 2022 | $5,409 | +4.5% |
Year Built: 2018
109 West Penguin Way
Residential
107 West Pompano Way
Residential
117 West Pelican Way
Residential
111 West Plover Way
Residential
36 East Flamingo Way
Residential