Property Sale
Sale
$0
DeedBook 10868, Page 1725
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,563 | +5.2% |
| 2024 | $5,288 | +22.2% |
| 2023 | $4,326 | +0.4% |
| 2022 | $4,307 | +4.5% |
Year Built: 1962
102 West Bay View Drive
Residential
104 West Bay View Drive
Residential
105 West Kingfisher Way
Residential
38 East Flamingo Way
Residential
103 West Kingfisher Way
Residential