Property Sale
Sale
$238,000
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,869 | +5.2% |
| 2024 | $5,579 | +8.9% |
| 2023 | $5,125 | +0.4% |
| 2022 | $5,103 | +4.5% |
Year Built: 1953
119 West Crane Way
Residential
119 West Bonita Way
Residential
123 West Crane Way
Residential
116 West Crane Way
Residential
114 West Penguin Way
Residential