Property Built
Built
Year Built: 2015
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,952 | +5.2% |
| 2024 | $8,510 | +59.0% |
| 2023 | $5,351 | +0.4% |
| 2022 | $5,327 | +4.5% |
Year Built: 2015
3304 Moonrise Lane
Residential
215 Mallard Lane
Residential
3411 Sea View Road
Residential
3271 Sea View Road
Residential
3321 Sea View Road
Residential