Property Sale
Sale
$440,000
DeedBook 18779, Page 1268
Year Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,320 | +5.2% |
| 2024 | $8,859 | +59.1% |
| 2023 | $5,569 | +0.4% |
| 2022 | $5,544 | +4.5% |
Year Built: 2017
109 West Swordfish Way
Residential
113 West Kingfisher Way
Residential
37 East Pelican Way
Residential
115 West Kingfisher Way
Residential
3348 Teal Lane
Residential