Property Sale
Sale
$135,000
DeedBook 5285, Page 175
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,034 | +5.2% |
| 2024 | $8,587 | +5.9% |
| 2023 | $8,111 | +0.4% |
| 2022 | $8,076 | +4.5% |
Year Built: 1950
41 Silver Beach Road
Residential
103 West Shell Way
Residential
133 Kathryn Street
Residential
3214 Keith Lane
Residential
3213 Cart Lane
Residential