Property Sale
Sale
$98,000
DeedBook 5491, Page 821
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,472 | +5.2% |
| 2024 | $7,102 | +1.0% |
| 2023 | $7,029 | +0.4% |
| 2022 | $6,998 | +4.5% |
Year Built: 1953
115 Throssell Road
Residential
206 Mallard Lane
Residential
120 Johnson Road
Residential
117 West Bay Way
Residential
36 East Pelican Way
Residential