Property Sale
Sale
$0
DeedBook 11449, Page 1956
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,962 | +5.2% |
| 2024 | $6,618 | +5.4% |
| 2023 | $6,278 | +0.4% |
| 2022 | $6,250 | +4.5% |
Year Built: 1952
36 East Tarpon Way
Residential
39 East Flamingo Way
Residential
35 East Kingfisher Way
Residential
34 East Tarpon Way
Residential
100 West Bay View Drive
Residential