Property Sale
Sale
$330,000
From:
To:
Sq Ft480DeedBook 15960, Page 485Recorded12/11/2014
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,834 | +5.2% |
| 2024 | $7,447 | +10.7% |
| 2023 | $6,726 | +0.4% |
| 2022 | $6,696 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1952
20 East Albacore Way
Residential
220 Harbor Drive
Residential
39 East Flamingo Way
Residential
30 East Sandpiper Way
Residential
103 West Sandpiper Way
Residential