Property Sale
Sale
$27,000
DeedBook 3524, Page 331
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,845 | +5.2% |
| 2024 | $7,457 | +8.0% |
| 2023 | $6,906 | +0.4% |
| 2022 | $6,876 | +4.5% |
Year Built: 1952
29 East Tarpon Way
Residential
31 East Kingfisher Way
Residential
30 East Marlin Way
Residential
32 East Marlin Way
Residential
22 East Pompano Way
Residential