Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4801, Page 193
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,870 | +5.2% |
| 2024 | $7,481 | +7.5% |
| 2023 | $6,961 | +0.4% |
| 2022 | $6,931 | +4.5% |
Year Built: 1960
22 East Sandpiper Way
Residential
25 East Marlin Way
Residential
24 East Sandpiper Way
Residential
23 East Sandpiper Way
Residential
25 East Pelican Way
Residential