Property Sale
Sale
$0
DeedBook 16665, Page 1084
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,869 | +5.2% |
| 2024 | $7,480 | +7.2% |
| 2023 | $6,979 | +0.4% |
| 2022 | $6,948 | +4.5% |
Year Built: 1952
24 East Sandpiper Way
Residential
28 East Pompano Way
Residential
29 East Sandpiper Way
Residential
27 East Marlin Way
Residential
22 East Sandpiper Way
Residential