Property Built
Built
Year Built: 2004
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,908 | +5.2% |
| 2024 | $8,468 | +16.7% |
| 2023 | $7,257 | +0.4% |
| 2022 | $7,225 | +4.5% |
Year Built: 2004
104 West Bonita Way
Residential
36 East Cormorant Way
Residential
31 East Plover Way
Residential
124 West Bayberry Way
Residential
114 West Pompano Way
Residential