Property Sale
Sale
$0
DeedBook 16665, Page 1084
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,358 | +5.2% |
| 2024 | $7,945 | +13.5% |
| 2023 | $6,999 | +0.4% |
| 2022 | $6,968 | +4.5% |
Year Built: 1952
21 East Bonita Way
Residential
20 East Penguin Way
Residential
21 East Crane Way
Residential
20 East Albacore Way
Residential
21 East Plover Way
Residential