Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3972, Page 654
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,910 | +5.2% |
| 2024 | $7,519 | +4.5% |
| 2023 | $7,194 | +0.4% |
| 2022 | $7,163 | +4.5% |
Year Built: 1952
22 East Penguin Way
Residential
20 East Bonita Way
Residential
30 East Albacore Way
Residential
27 East Cormorant Way
Residential
20 East Cormorant Way
Residential