Property Sale
Sale
$205,000
DeedBook 19291, Page 228
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,843 | +5.2% |
| 2024 | $7,455 | +12.2% |
| 2023 | $6,646 | +0.4% |
| 2022 | $6,617 | +4.5% |
Year Built: 1952
29 East Plover Way
Residential
101 West Amberjack Way
Residential
124 West Bay View Drive
Residential
28 East Albacore Way
Residential
37 East Plover Way
Residential