Property Sale
Sale
$0
DeedBook 16665, Page 1084
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,830 | +5.2% |
| 2024 | $7,443 | +11.5% |
| 2023 | $6,678 | +0.4% |
| 2022 | $6,649 | +4.5% |
Year Built: 1952
26 East Albacore Way
Residential
29 East Plover Way
Residential
24 East Albacore Way
Residential
26 East Plover Way
Residential
28 East Albacore Way
Residential