Property Sale
Sale
$396,000
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,037 | +5.2% |
| 2024 | $11,442 | +43.4% |
| 2023 | $7,981 | +0.4% |
| 2022 | $7,946 | +4.5% |
Year Built: 1952
28 East Pelican Way
Residential
38 East Tarpon Way
Residential
30 East Colony Road
Residential
111 Brooks Road
Residential
111 West Dolphin Way
Residential