Property Built
Built
Year Built: 2019
Year Built: 2019
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,836 | +5.2% |
| 2024 | $12,202 | +42.0% |
| 2023 | $8,595 | +0.4% |
| 2022 | $8,557 | +4.5% |
Year Built: 2019
3305 Sea View Road
Residential
3311 Sea View Road
Residential
3365 Sea View Road
Residential
3375 Sea View Road
Residential
3391 Sea View Road
Residential