Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 5439, Page 883
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,112 | +5.2% |
| 2024 | $10,563 | +18.5% |
| 2023 | $8,913 | +0.4% |
| 2022 | $8,874 | +4.5% |
Year Built: 1955
3353 Teal Lane
Residential
222 West Bay View Drive
Residential
108 West Osprey Way
Residential
32 East Osprey Way
Residential
208 Harbor Drive
Residential