Property Sale
Sale
$153,700
DeedBook 5252, Page 168
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,644 | +5.6% |
| 2024 | $4,399 | +4.5% |
| 2023 | $4,211 | +0.5% |
| 2022 | $4,192 | +4.8% |
Year Built: 1995
2538 Ridgemont Court
Residential
2322 Logan Court
Residential
2379 Crisfield Circle
Residential
2360 Crisfield Circle
Residential
2410 Torrington Drive
Residential