Property Sale
Sale
$144,900
DeedBook 5279, Page 60
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,985 | +5.5% |
| 2024 | $4,723 | +11.2% |
| 2023 | $4,249 | +0.5% |
| 2022 | $4,229 | +4.8% |
Year Built: 1995
2379 Crisfield Circle
Residential
2319 Logan Court
Residential
2538 Ridgemont Court
Residential
2678 Meadow Lake Drive
Residential
2322 Logan Court
Residential