Property Sale
Sale
$265,000
From:
To:
Sq Ft1,844DeedBook 15960, Page 1843Recorded12/12/2014
From:
To:
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,262 | +5.3% |
| 2024 | $4,999 | +6.0% |
| 2023 | $4,716 | +0.4% |
| 2022 | $4,695 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1994
2382 Woodbine Lane
Residential
2398 Braddock Road
Residential
2466 Woodbine Lane
Residential
2478 Crisfield Street
Residential
2539 Ridgemont Court
Residential