Property Sale
Sale
$220,000
From:
To:
Sq Ft1,456DeedBook 16795, Page 1593Recorded7/11/2017
From:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,682 | +5.5% |
| 2024 | $4,436 | +12.8% |
| 2023 | $3,932 | +0.5% |
| 2022 | $3,913 | +4.8% |
From:
To:
Year Built: 1995
2679 Lancaster Lane
Residential
2737 Rockport Lane
Residential
3291 Springer Lane
Residential
2404 Crisfield Circle
Residential
2739 Meadow Lake Drive
Residential