Property Sale
Sale
$434,000
Sq Ft1,667DeedBook 19880, Page 1198Recorded12/19/2024
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,939 | +5.5% |
| 2024 | $4,680 | +11.9% |
| 2023 | $4,184 | +0.5% |
| 2022 | $4,164 | +4.8% |
Year Built: 1995
2508 Spring Hill Drive
Residential
2357 West Ashfield Court
Residential
2401 Torrington Drive
Residential
2757 Rockport Lane
Residential
2401 Braddock Road
Residential