Property Sale
Sale
$167,900
DeedBook 5345, Page 835
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,054 | +5.5% |
| 2024 | $4,789 | +7.9% |
| 2023 | $4,439 | +0.5% |
| 2022 | $4,418 | +4.8% |
Year Built: 1996
2611 Falcon Lane
Residential
2633 Meadow Lake Drive
Residential
2518 Woodbine Lane
Residential
2567 Brenton Lane
Residential
2531 Ridgemont Court
Residential