Property Sale
Sale
$240,000
From:
To:
Sq Ft1,727DeedBook 16103, Page 902Recorded6/10/2015
From:
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,205 | +5.2% |
| 2024 | $4,945 | +9.4% |
| 2023 | $4,519 | +0.4% |
| 2022 | $4,499 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1996
2777 Lenox Street
Residential
2877 Lenox Street
Residential
2572 Haverhill Court
Residential
2823 Danbury Lane
Residential
2787 Meadow Lake Drive
Residential