Property Sale
Sale
$230,000
From:
To:
Sq Ft1,587DeedBook 16874, Page 1592Recorded9/19/2017
From:
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,096 | +5.3% |
| 2024 | $4,842 | +14.1% |
| 2023 | $4,244 | +0.4% |
| 2022 | $4,225 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1996
2930 Rock Hill Lane
Residential
2831 Danbury Lane
Residential
3665 Vicari Avenue
Residential
2992 Fieldcrest Lane
Residential
3640 Vicari Avenue
Residential